Pusat Rujukan STI Negara

-A A +A

 


DIREKTORI KAKITANGAN PUSAT MAKLUMAT SAINS DAN TEKNOLOGI MALAYSIA (MASTIC)

No. Telefon : (603) 8885 8038 | No. Fax : (603) 8889 2980

Pejabat Setiausaha Bahagian

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Gambar kamarul
Kamaruhzaman Bin Mat Zin
Gelaran : SUB(M)
Jawatan : Setiausaha Bahagian
Gred : C54
kamarul@mosti.gov.my
Gambar zurina
Zurinawati Binti Ismail
Gelaran : SUP(M)
Jawatan : Setiausaha Pejabat
Gred : N29
zurina@mosti.gov.my

Seksyen Perkhidmatan Maklumat

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Gambar puziah
Puziah Binti Sulaiman
Gelaran : KPSU(M)1
Jawatan : Ketua Penolong Setiausaha
Gred : C52
puziah@mosti.gov.my
Gambar uwarani
Uwarani A/P Krishnan
Gelaran : PSU(M)S2
Jawatan : Pegawai Sains
Gred : C44
uwarani@mosti.gov.my
Gambar suriatimokhlis
Suriati Binti Mokhlis
Gelaran : PSU(M)S3
Jawatan : Penolong Setiausaha Kanan
Gred : C44
suriatimokhlis@mosti.gov.my
Gambar rokiah
Nor Rokiah Binti Alias
Gelaran : PSU(M)P
Jawatan : Pegawai Penerbitan
Gred : N44
rokiah@mosti.gov.my
Gambar farezhasbi
Mohammad Farez bin Mat Hasbi
Gelaran : PSU(M) S6
Jawatan : Pegawai Sains
Gred : C41
farezhasbi@mosti.gov.my
Gambar sitifamida
Siti Famida Binti Zulkifli
Gelaran : PSU(MS)5
Jawatan : Pegawai Sains
Gred : C41
sitifamida@mosti.gov.my
Gambar izal
Mohamad Mokhaizal Bin Mohd Mokhtar
Gelaran : PPP(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Penerbitan
Gred : N32
izal@mosti.gov.my
Gambar nazmi
Mohd Nazmi Bin Mohd Nazim
Gelaran : PP(M)
Jawatan : Pembantu Penerbitan
Gred : N19
nazmi@mosti.gov.my

Seksyen Penyelidikan dan Daya Saing

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Gambar nordiyana
Nordiyana Binti Mohd Ridzwan
Gelaran : KPSU(M)2
Jawatan : Penolong Setiausaha
Gred : C48
nordiyana@mosti.gov.my
Gambar noorfairuz
Noor Fairuz Binti Shamsudin
Gelaran : PSU(M)S1
Jawatan : Penolong Setiausaha Kanan
Gred : C44
noorfairuz@mosti.gov.my
Gambar nazeera
Nazeera Binti Mohamad
Gelaran : PSU(M)S7
Jawatan : Penolong Setiausaha
Gred : C41
nazeera@mosti.gov.my
Gambar khairol
Mohamad Khairol Bin Khalid
Gelaran : PSU(M)S4
Jawatan : Penolong Setiausaha
Gred : C41
khairol@mosti.gov.my
Gambar nabilahtaha
Nabilah Binti Mohd Taha @ Talhah
Gelaran : PSU(M)A
Jawatan : Perangkawan
Gred : E41
nabilahtaha@mosti.gov.my
Gambar dzarifa
Dzarifa Binti Ahmad
Gelaran : PPA(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Perangkaan
Gred : E32
dzarifa@mosti.gov.my

Seksyen Teknologi Komunikasi dan Maklumat (ICT)

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Gambar shahriman
Noorshahriman Bin Ab. Rahman
Gelaran : KPSU(M)3
Jawatan : Ketua Penolong Setiausaha
Gred : F48
shahriman@mosti.gov.my
Gambar anisa
Khairum Anisa Binti Ahmad Samuri
Gelaran : PSU(M) TM2
Jawatan : Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : F44
anisa@mosti.gov.my
Gambar ridzuan
Ridzuan Bin Mohamad Saharan
Gelaran : PPTM(M)2
Jawatan : Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : FA29
ridzuan@mosti.gov.my
Gambar redzaeishafeeq
Mohamed Redzaei Shafeeq Bin Rameli
Gelaran : PPTM(M)1
Jawatan : Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : FA29
redzaeishafeeq@mosti.gov.my
Gambar mnazlan
Mohd Nor Azlan Bin Marjono
Gelaran : PPTM(M)3
Jawatan : Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : FA29
mnazlan@mosti.gov.my

Seksyen Perpustakaan

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Noorma Binti Mohd Nor
Gelaran : PSU(M)L
Jawatan : Pustakawan
Gred : S44
noorma@mosti.gov.my
Gambar helni
Helni Anak Hannsen
Gelaran : PPL(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Perpustakaan
Gred : S29
helni@mosti.gov.my
Gambar nursyafiqah
Nur Syafiqah Binti Ramli
Gelaran : PL(M)2
Jawatan : Pembantu Perpustakaan
Gred : S19
nursyafiqah@mosti.gov.my
Gambar fadzly
Saiful Fadzly Bin Jamaludin
Gelaran : PL(M)1
Jawatan : Pembantu Perpustakaan
Gred : S19
fadzly@mosti.gov.my

Seksyen Pentadbiran

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Gambar hasinah
Hasinah Binti Husin
Gelaran : PPT(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Tadbir
Gred : N29
hasinah@mosti.gov.my
Gambar norasikenibrahim
Norasiken Binti Ibrahim
Gelaran : PT(M)3
Jawatan : Pembantu Tadbir
Gred : N19
norasikenibrahim@mosti.gov.my
Gambar helmi
Mohd Helmi Bin Udin
Gelaran : PT(M)2
Jawatan : Pembantu Tadbir
Gred : N19
helmi@mosti.gov.my
Gambar mohdnorfadzli
Mohd Norfadzli Bin Abd Azizir
Gelaran : PT(M)1
Jawatan : Pembantu Tadbir
Gred : N19
mohdnorfadzli@mosti.gov.my
Gambar roseemma
Rose Emma Binti Zaini
Gelaran : PO(M)
Jawatan : Pembantu Operasi
Gred : N11
roseemma@mosti.gov.my
MASTIC sentiasa bersedia untuk memberi perkhidmatan maklumat STI yang berkualiti dan melaksanakan penambahbaikan serta menambah nilai perkhidmatan secara berterusan yang menjangkaui kepuasan pelanggan

Hubungi Kami

Pusat Maklumat Sains dan Teknologi Malaysia (MASTIC)

Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi (MOSTI)

Aras 4, Blok C5, Kompleks C

Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan

62662 Putrajaya, Malaysia

  Talian Terus: (603) 8885 8038

  Talian Utama: (603) 8885 8000

  Faks: (603) 8889 2980

  E-mel: mastic@mastic.gov.my

Layout Style

Page width: 1170px

Header

Direction

Predefined Colors

Background

Kod QR

QR Code for https://mastic.mosti.gov.my/ms/direktori-pegawai
  • Jumlah Pelawat: 4739786